
Kao modeli poslužile su domaće modne blogerice – natjecateljice Arena Centar Bloggers Challengea, sada stavljene u uloge u kojima je njihov izgled spojen s originalnom pozom i odjećom koju prikazuju. Modnim su blogericama dodijeljene redom ženske uloge iz povijesti mode te nas na taj način još jednom podsjećaju da su i tamo ostavile dubok trag.

Arena Centar su posjetile gotovo sve natjecateljice prvog hrvatskog natjecanja u slaganju stylinga za određenu priliku u želji da provjere na koju su damu iz povijesti mode podsjetile slikaricu Ivanu Mrčelu. Njenu izložbu možete posjetiti na Red Carpetu Arena Centra (1.kat) do 8. srpnja.

Ivana Mrčela studentica je diplomske godine grafike u klasi profesora Svjetlana Junakovića na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu. Iza nje je jedna samostalna i desetak skupnih izložbi u Hrvatskoj i inozemstvu. Dobitnica je nagrade Ismet Mujezinović za mladog umjetnika, a trenutno izlaže i na Biennalu ilustracije u Klovićevim dvorima. Potpisuje nekoliko scenografskih, grafičkih i ilustratorskih rješenja.
