Znate li što povezuje tradiciju, održivost i suvremeni način života? Predstavljamo Fire and Stone, prvi hrvatski webshop specijaliziran za prodaju autentičnih turskih Peshtemal ručnika – proizvoda bogate povijesti i jedinstvene izrade. Ovi tradicionalni ručnici, izrađeni na starinskim “karatezgah” tkalačkim stanovima, donose dašak orijentalne elegancije i praktičnosti u vaš dom.
Izrađen od 100% organskog turskog pamuka Peshtemal spaja funkcionalnost i luksuz. Njegova lagana, mekana i izuzetno upijajuća tkanina postaje još nježnija svakim korištenjem. Prva, proljetna kolekcija dolazi u osam pažljivo odabranih boja koje odražavaju njihovu razigranu teksturu i sofisticirani ručni rad. Uz klasične tonove bež, plave i zelene, kolekcija donosi i živopisne nijanse crvene, ružičaste te šarene kombinacije, čineći ih odličnim dodatkom za plažu, kupaonicu ili vježbanje u omiljenom fitness centru.
Fire and Stone Peshtemal ručnike među prvima je imala priliku isprobati poznata Riječanka Zara Hrvatin: “Oduševljena sam koliko su lagani, mekani i upijajući. Savršeni su za svaki dan, bilo da ih koristite kod kuće ili nosite sa sobom na putovanja. Posebno me oduševila njihova izdržljivost i činjenica da se jako brzo suše – što je idealno za moju dugu kosu.”
Zašto odabrati Fire and Stone Peshtemal?
- Unikatna izrada – svaki ručnik tkan je ručno, na tradicionalan način.
- Održivi proizvod – biorazgradiv, štedi vodu i energiju te dolazi u ekološkoj ambalaži.
- Višenamjenski – može se koristiti kao ručnik za kupaonicu, ali i za na plažu, odlazak u SPA; vježbanje te na piknik.
- Dugotrajnost – otporan na trošenje, s vremenom postaje još mekši i upijajući.
Pratite webshop i budite među prvima koji će otkriti nove boje i uzorke. Trenutačna proljetna kolekcija donosi raznovrsnost i praktičnost, a već s dolaskom ljeta očekuju vas noviteti koje će dodatno obogatiti ponudu. Kupnjom Fire and Stone Peshtemala ne birate samo vrhunski proizvod, već podržavate tradiciju vrijednih majstora tkanja i pomažete lokalnim obiteljskim radionicama.
Autorica fotografija sa Zarom Hrvatin je Andrea Mulder, a fotografije su napravljene u boutique hotelu Acacia u Lovranu.
Čari Peshtemala otkrijte na:
Peshtemal Ručnici – Lagani, Upijajući i Elegantni – Fire and Stone
Fireandstone.collection – IG profil
Stigli ste u još jedan SHE GIVEAWAY! Darujemo ručnik Desert.
Morate nas pratiti na Facebooku te ispod ovog posta na našem Facebooku:
- Lajkati objavu
- Tagirati barem jednu osobu
- Bonus je ako članak podijelite!
- Moguće je sudjelovati s više komentara, a uvjet za sudjelovanje je navršenih 18 godina i prebivalište u Hrvatskoj
Random biramo, a dobitnici nakon objave svoje podatke dostavljaju u inbox na našem Facebooku (ime i prezime, adresa i obavezno broj telefona, radi dostavnih službi). Podatke koje ostavite koristimo isključivo u svrhu dostave paketa.
Darujemo jednu čitateljicu. Prijave primamo do 28. ožujka točno u podne.
Dobitnica Kristina Španić