Po prvi put je jedna zemlja jugoistočne Azije domaćin izbora za Miss Svijeta – Indonezija, najveća otočna država na svijetu i najmnogoljudnija zemlja s muslimanskom većinom. Julia Morley, predsjednica organizacijskog odbora ovog najuglednijeg izbora ljepote, odlučila je uvažiti javno mnijenje stanovnika zemlje-domaćina i ne dopustiti izlazak djevojaka u kupaćim kostimima.
I naše misice ove godine neće pokazati previše!
‘Bikini ove godine nećete vidjeti na našim ljepoticama. One će pistom prošetati u posebnoj kolekciji jednodijelnih kupaćih kostima koje ekskluzivno za izbor kreira Body Feeling, vodeći hrvatski proizvođač odjeće za aerobik, fitness, ritmiku i ostale brojne rekreacijske aktivnosti. U kolekciji dominira crna obogaćena detaljima u ružičastoj i narančastoj boji koji naglašavaju trendove za ljeto 2014. Na završnom izboru u Indoneziji naša će predstavnica nositi posebno dizajnirani kaftan koji će na diskretan način istaknuti svu njenu ljepotu.’, objasnila je Maja Kuljiš, organizatorica izbora Miss Hrvatske za Miss Svijeta
Za cipele naših misica pobrinula se ugledna austrijska modna kuća Högl Shoe Fashion . U nadolazećoj sezoni jesen/zima modni svijet Högl Shoe Fashiona postaje velika pozornica na kojoj dominira glamur. Crna boja prevladava, otkriva mističnost i dramatičnost mode inspirirane minulim vremenima. Uz crnu, kao ultimativni modni naglasak, savršeno pristaju boje dragog kamenja – duboki tonovi plave, zelene i ljubičaste.

You must be logged in to post a comment Login