Spojite se s nama

Bok, što tražiš?

SheShe

Video box 2

Biste li se ikada prijavili za ovaj posao?

Nema spavanja, odmora niti plaće…

Marketinška agencija Mullen iz Bostona prije neke 4 godine javnost je oduševila zanimljivim intervjuom za posao. Naime, agencija je objavila oglas za posao upravitelja poslovanja, a na isti se prijavilo 24 kandidata koji su u najmanju ruku ostali šokirani.

Razgovor, koji se odvijao putem web kamera, vodio je ka tome se radi o potpuno neprihvatljivim i nehumanim uvjetima, a njihove se reakcije po završetku intervjua ne mogu opisati riječima.

Opis posla je uključivao sljedeće aktivnosti:

  • uvijek morate stajati
  • od vas se iziskuje neprestani napor
  • radite od 135 do neograničeno sati tjedno
  • potrebno je znati sve o medicini, financijama i kulinarstvu
  • nema pauze, čak niti praznicima kada posao postaje još zahtjevniji
  • nemate vremena za spavanje
  • za posao nećete dobivati plaću

Zvuči vam nemoguće? Pogledajte video do kraja i otkrijte o čemu se zaista radi.

I, zaplješćite same sebi!

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login